Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Koniec rozgrywek sezonu 2008/2009 o mistrzostwo IV ligi

Zakończyły się rozgrywki  sezonu 2008/2009 o mistrzostwo IV ligi kujawsko – pomorskiej. W ostatnim meczu rundy wiosennej LTP Lubanie pokonało na swoim boisku  Kujawiaka Kowal 7:1 (Rafał Lisota – 3, Marcin Zapiec, Kamil Stefaniak, Patryk Kranc oraz Mateusz Piekarski – po 1 i Adrian Ogłodziński dla gości).

- Bezpośrednio po końcowym gwizdku sędziego trudno jest ocenić naszą grę w całym sezonie, ale w najbliższym czasie na pewno przeprowadzimy dokładniejszą analizę – powiedział Leon Wiśniewski, prezes LTP. -Nie ulega nawet najmniejszej kwestii, że cztery, a nawet pięć ostatnich meczów graliśmy pod dużą presją, bowiem nie byliśmy pewni   miejsca gwarantującego nam IV ligowy byt w następnym sezonie, który zostanie zainaugurowany już 8 sierpnia. Na szczęście drużyna potrafiła zmobilizować się i w pięciu  ostatnich meczach zdobyła piętnaście punktów, które zarazem zapewniły nam 10. miejsce w ligowej tabeli.

Na zdjęciu od lewej Jarosław Rudziński (Kujawiaka Kowal)  i Piotr Olszewski (LTP) wysłuchują przed meczem uwag sędziego Roberta Jędrzejczaka.