Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Trochę wiosny jesienią

Zgodnie z terminarzem  ustalonym przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej, 4 i 5 listopada rozegrano pierwszą kolejkę spotkań rundy wiosennej o mistrzostwo IV ligi. Tym razem piłkarze LTP udali się w podróż do Bydgoszczy, by rozegrać  rewanżowy mecz z tamtejszym Zawiszą:

Inauguracyjne spotkanie z Zawiszą, jakie rozegraliśmy na naszym stadionie w sierpniu br. przyniosło raczej nieoczekiwany rezultat, bowiem z renomowanym przeciwnikiem zremisowaliśmy 1:1, i ten wynik był dla nas dużym sukcesem - wspomina Leon Wiśniewski, prezes LTP. - W skrytości liczyliśmy na korzystny wynik w Bydgoszczy, lecz gospodarze szybko udowodnili nam na boisku, że są firmą, która w bezlitosny sposób potrafiła wykorzystać każdy nasz błąd, a tych przydarzyło się wyjątkowo dużo i w konsekwencji straciliśmy aż sześć goli.

W ligowych rozgrywkach przerwa, która potrwa aż do przyszłorocznej wiosny. Po rozegraniu szesnastu spotkań drużyna LTP zajmuje w tabeli 13 miejsce i wyprzedza Unię Solec Kujawski, Sadownika Waganiec oraz Spartę Brodnica, a 10 w tabeli Pogoń  Mogilno ma tylko o 3 punkty więcej. Te wnioski nasuwają się każdemu kibicowi i mają o czym myśleć trener, piłkarze i działacze. Tylko spokojnie panowie, bez pośpiechu.