Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Zakończyła się runda jesienna rozgrywek o mistrzostwo IV ligi

Zakończyła się runda jesienna rozgrywek o mistrzostwo IV ligi w grupie kujawsko - pomorskiej. W ostatnim meczu na stadionie w Lubaniu zmierzyły się jedenastki Lubańskiego Towarzystwa Piłkarskiego i „sąsiada zza miedzy”, czyli Włocłavii Włocławek. Mecz przyniósł spodziewane emocje, a bezbramkowa I połowa dawała kibicom LTP nadzieję na pomyślny wynik:

Tak się złożyło, że w roli beniaminka przyszło nam rozpocząć  sezon z wielką firmą, jaką bez wątpienia jest Zawisza Bydgoszcz (1:1)  i zakończyć rundą z niemniej liczącą się na piłkarskim rynku Włocłavią - powiedział Leon Wiśniewski, prezes LTP. - Szkoda, że mimo otwartej gry, a nawet optycznej przewagi, jaką momentami udało się stworzyć w grze z renomowanym przeciwnikiem, nie osiągnęliśmy korzystnego dla nas wyniku (2:4). Cóż, taki jest sport, a piłka nożna w szczególności.

Bramki w tym emocjonującym spotkaniu rozgrywanym przy kulturalnym dopingu zdobyli: dla Włocłavii Mariusz Gawroński i Miłosz Krusiński – po 2 oraz Radosław Gawrysiak i Marcin Zapiec dla LTP.

Składy:
LTP: M.Kujawa, Cieślak (76, Ł.Kranc), Trzciński, Olszewski, Przeździęk, Jonatowski, Piekarski, Tulimowski (70, P. Kranc), Malinowski, Gawrysiak, Zapiec - trener Michał Wilniewczyc. Włocłavia: Szylbert, Kłos, Serocki, Łykowski (60, Krusiński), Beniger, Soczewka, Abbott, Kołtuński, Frąckowiak (89, Haberski), Gawroński, Romanowski (72, Linowiecki) - trener Konrad Ratajczyk.