Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Amatorzy na start!

Trwają przygotowania do kolejnej edycji piłkarskiego turnieju „dzikich drużyn” o puchar wójta gminy Lubanie. -Termin zgłaszania drużyn upływa dziś (2 lipca) i teraz nie jestem w stanie podać przybliżonego terminarza rozgrywek, bowiem w tej chwili nie znam dokładnej liczby zespołów, które zagrają o główne trofeum - powiedział Leon Wiśniewski, prezes LTP i koordynator turnieju.

Wiadomo natomiast, że mecze eliminacyjne będą rozgrywane na boisku treningowym przez drużyny w siedmio- , natomiast finałowe w jedenastoosobowych składach na boisku głównym LTP.

Na zdjęciu: Reprezentacja Probostwa Górnego, ubiegłoroczny zwycięzca ubiegłorocznego turnieju. Z lewej wójt Sławomir Piernikowski, z prawej prezes Leon Wiśniewski oraz Adrian Malinowski, Artur Malinowski, Arkadiusz Malinowski, Michał Urbański, Szymon Urbański, Krystian Urbański, Marek Kamiński, Tomasz Kamiński, Maciej Buszka, Tomasz Olejnik, Piotr Nastachowski, Janusz Majchrzak, Marcin Przeździęk, Robert Przeździęk, Mariusz Paliwoda, Adam Troszyński, Piotr Tomaszewski.

.