Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Spotkanie z zawodnikami i trenerami

Zarząd i działacze Lubańskiego Towarzystwa Piłkarskiego zorganizowali spotkanie ze swoimi zawodnikami i trenerami, na którym podsumowano i oceniono rundę jesienną sezonu 2007/2008. Wiele uwagi poświęcono drużynie seniorów, która rozgrywa swoje mecze w IV lidze:

- Rundę możemy uważać za udaną, choć notę obniżają porażki, które odnieśliśmy na własnym stadionie, szczególnie z drużynami grającymi na naszym lub zbliżonym poziomie - mówił Leon Wiśniewski, prezes Zarządu LTP.

Gościem honorowym spotkania był Kazimierz Janecki, wiceprezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, który w swoim wystąpieniu wskazał na dobrą organizację klubu i podkreślił dobrą jego współpracę z samorządem lubańskim: - To wręcz modelowy przykład, który powinien być powielany w innych, szczególnie większych od Lubania, miejscowościach- powiedział K. Janecki.

Do osiągnięć piłkarzy czwartoligowych odniósł się również wójt Sławomir Piernikowski, który powiedział:

- Doceniam pracę włożoną w okresie przygotowawczym, wyrażam szacunek piłkarzom i działaczom za ich trud i sportowe zaangażowanie, jednak trudno nie zauważyć, że trzynaste miejsce  w ligowej tabeli jest dalekie od oczekiwań i mam nadzieję, że runda wiosenna przyniesie nam wszystkim więcej radości.

Na zdjęćiu od lewej: działacze LTP: Saturnin Kokowicz i Jan Gomulak, Bogumił Kurant, przewodniczący Rady Gminy, Leon Wiśniewski, prezes LTP, Kazimierz Janecki (stoi) i wójt Sławomir Piernikowski.