Szanowni Rodzice!

Nie od dzisiaj wiadomo, że matematyka nie jest przedmiotem prostym. Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby w tej niecodziennej sytuacji, w której się obecnie znajdujemy, e-learningowo zrealizować przewidziany materiał i przygotować dzieci do testu ósmoklasisty. Jednak, nie jest to proste zadanie.

Właśnie w trosce o losy ósmoklasistów, bo to oni obecnie stoją przed trudnym i dotąd niespotykanym zadaniem napisania wspomnianego testu, Gmina Lubanie uruchomiła stronę, na której odbywają się internetowe lekcje z dwóch najtrudniejszych do zdalnej nauki przedmiotów matematyki i języka angielskiego.

Drodzy ósmoklasiści!

Zapraszam Was do uczestniczenia w lekcjach on-line, w ramach których wspólnie z korepetytorem, w czasie rzeczywistym rozwiązywać będziecie testy ósmoklasisty z części matematycznej i językowej. Lekcje odbywają się zgodnie z przewidzianym grafikiem, który znajdziecie na dedykowanej temu stronie. Dodatkową zaletą jest to, że nagrania wideo są dostępne również po ich zakończeniu, więc będziecie mogli odtwarzać lekcje ponownie, jeżeli czegoś nie do końca zrozumieliście.

Zapraszam do oglądania materiałów wideo również dzieci z klasy siódmej czy szóstej. Również dla Was będzie to forma skutecznej powtórki.

Poniżej zamieszczam link do strony:

https://www.facebook.comKursy-dla-%C3%B3smoklasist%C3%B3w-z-Gminy-Lubanie-112471577071455modal=admin_todo_tour

Miłej nauki! Wójt Gminy Lubanie Larysa Krzyżańska