Szanowni Państwo,

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Państwu całkiem nowe Pismo Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku „Kapitulniak”.

W naszej publikacji znajdziecie Państwo wiele informacji, ciekawostek, fotorelacji, a nawet rubrykę       „z przymrużeniem oka”.

Całe pismo podzielone jest na rubryki tematyczne, poprzez które chcemy realizować trzy podstawowe cele: informacyjny, promocyjny i motywujący. Wszystkie artykuły napisane są prostym i zrozumiałym językiem. Jak mówi Anna Jackowska Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku:

– Chcemy wyjść z informacją i promować nasze usługi, wśród coraz szerszej grupy odbiorców. Pragniemy pokazywać, jak ważne w życiu człowieka jest nie tylko udane życie osobiste, ale także zawodowe.

Gdzie będzie można znaleźć nasze Pismo?

„Kapitulniak” dostępny jest w wersji papierowej i elektronicznej (na naszym profilu na Facebooku oraz na stronie urzędu: wloclawek.praca.gov.pl). Wersja papierowa będzie dystrybuowana wśród przedsiębiorców, podmiotów wsparcia biznesu, naszych klientów zarejestrowanych, jak osoby bezrobotni i poszukujący pracy. Ponadto dostarczany będzie do jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów związanych z edukacją, pomocą społeczną czy kulturą, istniejących na terenie naszego działania.  Co warto dodać, nasze Pismo będzie wydawane raz na kwartał.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ PUBLIKACJĄ!!!

Link do „Kapitulniaka”:

https://bit.ly/3fEMwKF