Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Jeżeli dziś wyjazd, to wygramy

Trawestując tytuł znanego filmu, w przypadku piłkarzy czwartoligowego LTP można powiedzieć: „Jeżeli dziś wyjazd, to wygramy”. Na potwierdzenie tej kruchej, co prawda tezy, wystarczy przypomnieć wcześniejszy mecz na boisku lipnowskiej Mieni (2:1), a ostatnio trzy bramki zdobyte w Brodnicy w meczu ze Spartą (3:0):
Już na początku sezonu mówiłem, że trudno jest grać beniaminkowi, a najtrudniej ustabilizować sportową formę - przypomina Leon Wiśniewski, prezes LTP. - Sezon trwa i przed nami wiele meczów do rozegrania. Cieszymy się ze zwycięstw, przeżywamy porażki i wierzymy, że nasza drużyna, swoista mieszanka rutyny z młodością, wreszcie zacznie grać tak, jak tego oczekują nie tylko kibice, ale i sami piłkarze, w czym powinna pomóc im sportowa ambicja.
W Brodnicy swoją kolejną, piątą bramkę, zdobył szesnastoletni Patryk Kranc, który staje się pewnym punktem lubańskiej drużyny. W sobotę, 20 października kolejna szansa dla Patryka i jego kolegów z zespołu. Na stadionie w Lubaniu o godzinie 13.00 rozpocznie się mecz z Legią Chełmża.