Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

Stowarzyszenie MANKO już po raz czwarty organizuje Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie, które odbędą się 15 września. Na Senioralia zapraszamy seniorów oraz Wszystkich, którzy działają na rzecz osób 60+, w tym przedstawicieli rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawicieli miast partnerskich oraz władz samorządowych z całej Polski.
Prosimy o promocję wydarzenia wśród znanych Państwu seniorów i organizacji seniorskich. Szczegółowy program zostanie przesłany w terminie późniejszym, ale wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód - parada do Kina Kijów przy Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków (Aleja Trzech Wieszczów), gdzie odbędzie się nasze główne spotkanie - konferencja (wykłady, bezpłatne badania i konsultacje
 z zakresu zdrowia, prawa, ekonomii i bezpieczeństwa). Poza częścią wykładową planujemy również część rozrywkową: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz mody 60+ oraz Międzypokoleniową Potańcówkę prowadzoną przez naszą ambasadorkę DJ Wikę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskich Senioraliach.
Kontakt: email: senioralia@manko.pl tel. (12) 429 37 28

załączniki do pobrania:

Formularz rejestracyjny IV Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

Formularz zgłoszeniowy IV Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie