Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Półkolonie dla dzieci rolników

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Lubaniu wraz z Urzędem Gminy w Lubaniu organizuje półkolonie dla dzieci rolników, które odbędą się od 8 do 22 sierpnia 2016 r. Organizatorem głównym jest Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza.
Półkolonie, to 10-dniowy program wypoczynku, który wypełnia dzieciom czas w godz. 8.00–15.00. W tym czasie zapewnione jest posiłek, realizowany program kulturalno-oświatowy mający na celu promocję zdrowia i profilaktykę zdrowotną, w ramach którego dzieci uczestniczą w zajęciach edukacyjnych, sportowo-rekreacyjnych, plastycznych, wyjściach na biwaki oraz na pływalnie. Ponadto, organizowane są również wycieczki, wyjazdy do muzeów czy kina.
Uczestnicy otrzymają dofinansowanie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników oraz Urzędu Gminy w Lubaniu. Wysokość wpłat rodziców/opiekunów prawnych 50 zł.
Chętnych zapraszamy do zapisów osobiście w sekretariacie szkoły (w godz. 9.00 – 12.00) lub pod numerem Tel. 660716975 (w dowolnych godzinach - wicedyrektor Ilona Skuczyńska) do dnia 21 lipca 2016.
Termin ogłoszenia półkolonii jest niezależny od organizatora i wynika z decyzji odgórnych Krajowej Izby Rolniczej.