Gmina Lubanie » Strona główna » z ostatniej chwili
z ostatniej chwili

Czekamy, czekamy...

„Na tarczy” powrócili z Radziejowa piłkarze LTP, przegrywając 3:2 z tamtejszym Startem. To kolejne spotkanie, które zakończyło się jednobramkową przegraną lubańskich „żółto – niebieskich, mimo momentami dobrej gry na boisku rywala.

Klasyk futbolu powiedział, że „niewykorzystane sytuacje się mszczą” i tak było w Radziejowie, a wynik jest tego potwierdzeniem i zamiast wygranej, która była w zasięgu ręki...strata trzech punktów.

Jutro (sobota - 18 października) w Lubaniu o godzinie 13.00  rozpocznie się kolejna walka o ligowe punkty – tym razem ze Spartą Brodnica. Nie będzie łatwo, tym bardziej, że z powodu kartek nie zagra Piotr Olszewski, filar lubańskiej defensywy, a ponadto nie wiadomo czy do soboty wyleczy kontuzję rozgrywający Mateusz Piekarski.

Pozostali piłkarze LTP są zdolni do gry i trzeba mieć nadzieję, że mimo tak zwanych trudności obiektywnych zdołają zainkasować trzy, bardzo ważne punkty. Przecież, „kto czeka, to się doczeka”, a ścisk w dolnych rejonach ligowej tabeli jest wręcz ogromny.

Na zdjęciu: Patryk Kranc - w jedenastu meczach zdobył 6 goli